نرم افزار crm,نرم افزار فرایس crm,نرم افزار

راه اندازی نرم افزار CRM در شرکت ایران پیما(شعبه بهشهر)

  • سه شنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸
  • 0 نظر
  • تعداد بازدید: 614
  • RSS

راه اندازی نرم افزار CRM در شرکت ایران پیما(شعبه بهشهر)
شرکت ایران پیما شعبه بهشهر یکی از شعبه های بزرگترین شرکت حمل و نقل ایران است  و حمل ونقل مسافران از طریق جاده از محبوب ترین روش های جابه جایی مسافران و گردشگران در ایران است. اتوبوس های بین شهری تحت نظارت این شرکت  که وظیفه اصلی آنها، حمل ونقل و جابه جایی مسافران از شهری به شهر دیگر و احیانا کشورهای دیگر است به طور ویژه تحت نظارت مستمر سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای و در نهایت وزارت راه و شهرسازی هستند. این شرکت علاوه بر رعایت مقررات قانون تجارت و ثبت شرکت خود در اداره ثبت شرکت ها و رعایت قوانین آن اداره، پروانه و مجوز بهره برداری نیز از سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای اخذ و کسب نموده است.
این شرکت در نظر دارد جهت فروش بلیت های رفت و برگشت و ارتباط منظم و دقیق با مسافرین و مشتریان خود از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فرادیس استفاده کند تا پرسنل این شرکت بتوانند بلیط ها را متناسب با نیاز مسافرین و مشتریان به فروش برسانند و همچنین در مواقع نیاز خبر کنسلی و یا تاخیر در حرکت اتوبوس های مسافربری را به اطلاع مشتریان و خانواده های محترم آنها برسانند.
شرکت فرادیس ارائه دهنده نرم افزار CRM امیدوار است با ارائه این نرم افزار گامی ماثر در جهت بهبود عملکرد این شرکت و اجرایی شدن اهداف بزرگ آن کرده باشد.


نویسنده : شکوفه زیبا نژاد


دمو نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار CRM، نرم افزاری است برای سرعت بخشیدن، کاهش هزینه ها و بهبود فرآیندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش که با هدف شناسایی و حذب مشتریان، راضی نگه داشتن آنها، تبدیل به مشتری دایمی و حفظ رابطه طولانی مدت با مشتری طراحی و تولید شده است.
نرم افزار CRM تمامی ارتباطات و تماسهای پرسنل و مشتریان، نمایندگان، بازاریابان و... را به شیوه خاصی مستند می کند.
نرم افزار CRM مانند دوربینی است که تمامی وقایع رخداده میان پرسنل و مشتریان را ضبط می کند و شما می توانید بدون محدودیت جغرافیایی این فیلم را مشاهده کنید و فعالیتها را زمانبندی، یکپارچه و مدیریت کنید هزینه های ارتباط با مشتری، بازاریابی و فروش را کاهش دهید و از طریق گزارشات تحلیلی برنامه بازاریابی و فروش خود را بهینه کنید

درباره نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار فرادیس CRM یکی از نرم افزارهای شرکت مهندسین مشاور بهبد فرادیس است که با هدف چابک سازی فرایندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش، خدمات پس از فروش و باشگاه مشتریان برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ ایرانی تولید شده است.
در حال حاضر شرکتهایی با 1 تا 50 پرسنل در صنوف مختلف از نرم افزار فرادیس CRM استفاده می نمایند.
نرم افزار فرادیس CRM در سال 1388 تحلیل، طراحی و برنامه نویسی شده است و فرایند تـوسعه نـرم افزار همچنان ادامه دارد.
نیازها و بازخوردهای مشتریان جمع آوری می شود و مجددا تحلیل، برنامه نویسی و تست شده و آپدیتهای جدید از طریق سایت www.Faradis-CRM.com در اختیار مشتریان نرم افزارهای فرادیس قرار می گیرد..

CD نرم افزار crm فرادیس
خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی دارید، بفرمایید؟