نرم افزار crm,نرم افزار فرایس crm,نرم افزار
نرم افزار CRM
قیمت نرم افزار CRM
نرم افزار فروش

نرم افزار حسابداری تحت وب

مدیریت صحیح فرآیند ثبت ، شناسایی ، اندازه گیری و گزارشگیری اطلاعات و رویدادهای مالی موثر و تصمیم ساز هر کسب و کاری با بهره گیری از نرم‌ افزار حسابداری تحت وب فرادیس امکان پذیر است .

فرادیس نرم افزار حسابداری تحت وب به شما کمک می‌کند تا با پردازش آنی اطلاعات و دریافت گزارشات شفاف و دقیق حسابداری در هر زمان و هر کجا به راحتی به ریز اطلاعات مفید و حسابهای کل ، معین ،تفصیل و غیره… دسترسی داشته باشید.

دانلود دمو رایگان نرم افزار حسابداری تحت وب

امکانات نرم افزار حسابداری تحت وبنرم‌ افزار حسابداری تحت وب فرادیس

با حسابداری تحت وب به کمک اینترنت و مستقل از زمان و مکان می‌توانید حساب و کتاب کنید و امور حسابداری کسب و کار خود را مدیریت کنید. با نرم افزار حسابداری تحت وب نیازی نیست در محل کارتان حضور داشته باشید.
حسابداری آنلاین با نام‌های حسابداری تحت‌ وب، حسابداری اینترنتی یا حسابداری ابری نیز شناخته می‌شود.

نرم‌ افزار حسابداری تحت وب یا نرم‌ افزار حسابداری راه دور نیاز به نصب بر روی کامپیوتر، لپ تاب موبایل و تبلت ندارد. با استفاده از نرم‌ افزار حسابداری آنلاین یک حسابدار یا چند حسابدار می‌توانند امور مالی شرکت شما را از مکانهای جغرافیایی مختلفی مدیریت کنند.نصب و راه اندازی نرم افزار CRM فرادیس در شرکت بازرگانی نیکان
شرکت بازرگانی نیکان فعالیت خود رابا هدف تامین لوازم موردنیازتاسیسات صنعتی و پروژه ها آغاز نمود. در مدت فعالیت خود توانسته با بسیاری از شرکت ها و موسسات دولتی ارتباط موثر و مستمری برقرار نماید. در روند اجرایی پروژه های صنعتی در بخش نفت ، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاهی همکاری داشته است.
  • چهارشنبه سي و يکم شهريور ۱۴۰۰
  • بازدید: 600

اجرا و پیاده سازی نرم افزار CRM فرادیس در صنایع پلیمر کاویان
صنایع پلیمر کاویان با درک نیاز جامعه به توسعه سیستم‌های انتقال آب و فاضلاب با بیش از سه دهه تجربه فعالیت دارد. در صنعت لوله و اتصالات PVC خدمات بسیاری را ارائه کرده است. همچنین با استفاده از کادر مجرب دارای تولیداتی متنوع می‌باشد.
  • دوشنبه بيست و نهم شهريور ۱۴۰۰
  • بازدید: 575

نصب و راه اندازی نرم افزار CRM فرادیس در شرکت کیمیا تراواتک
شرکت کیمیا تراواتک در سال 1392 با تکیه بر نیروهای متخصص تاسیس گردید. هدف اصلی تاسیس شرکت در ابتدا تولید مواد شیمیایی وارداتی در کشور درنظر گرفته شد. همچنین بهره گیری از فرآیندهای نوین غشایی برای جداسازی مواد مختلف و همچنین تصفیه آب و پساب بود.
  • شنبه بيست و هفتم شهريور ۱۴۰۰
  • بازدید: 700

آخرین تغییرات نرم افزار فرادیس