نرم افزار crm,نرم افزار فرایس crm,نرم افزار
نرم افزار CRM
قیمت نرم افزار CRM
نرم افزار فروش

نرم افزار فروش

نرم افزار فروش فرادیس از فروردین ماه 1390 با شماست


مدیریت قیف فروش با نرم افزار فرادیس

pipeline management Faradis CRM Software

در نرم افزار CRM اصطلاح مدیریت قیف فروش یا مدیریت پایپ لاین فروش ( به انگلیسی pipeline management crm software ) بسیار پر کاربر است. مدیریت قیف فروش یعنی نظارت و هدایت مرحله به مرحله ارتباط خود با مشتری از لحظه ای که مشتری از وجود شما آگاه می شود تا زمانی که فروش قطعی شود.

برای هر محصول یا خدمت رقبای زیادی وجود دارد سرنخ (Leads) اولین مرحله از فرآیند فروش است شما به کمک ارتباط از طریق کانالهای ارتباطی و به کمک نرم افزار CRM افراد علاقه مند به محصول خود را پیدا می کنید .در مرحله بعدی مشتری را متقاعد می کنید از بین همه رقبا شما را انتخاب کند و در نهایت فروش را قطعی می کنید.

مسلما همه افرادی که با محصول ما آشنا می شوند از ما خرید نمی کنند شما به کمک مدیرت قیف فروش در نرم افزار CRM می توانید سرنخ های با کیفیت تولید کنید، علل ریزش مشتری از قیف فروش شناسایی کنید و با اندازه گیری مرحله به مرحله ارتباط با مشتری، استفاده از شاخص ها و گزارشات در ن نرم افزار CRM فرادیس قیف فروش را تا حد ممکن به استوانه فروش تبدیل کنید .

مشاوره رایگان »» موبایل : 09194067652

مدیریت قیف فروش در نرم افزار CRM فرادیس

Pipeline Management Faradis CRM software

 • قیف فروش مناسب با محصول یا خدمت شرکت خودتان در نرم افزار فرادیس تعریف کنید
 • سرنخ های با کیفیت بیشتر و در زمان کمتری به کمک نرم افزار فرادیس تعریف کنید
 • در نرم افزار CRM فرادیس استراتژی سرنخ های فروش تعریف کنید، سرنخ های را ارزش گذاری کنید، سرنخ های نا امید کننده را حذف کنید و هزینه و زمان در فرآیند بازاریابی کاهش دهید
 • به کمک نرم افزار فرصتهای فروش مرحله به مرحله بدون فراموشی در پایپ لاین فروش جلو ببرید
 • مدت زمات تبدیل سرنخ به فرصت فروش و تبدیل به مشتری را به کمک نرم افزار کاهش دهید
 • دسترسی بازاریاب، کارشناس فروش و مدیران به بخشهای مختلف قیف فروش به کمک مجوزهای دسترسی نرم افزار محدود کنید

هدف گذاری فروش در نرم افزار CRM فرادیس

Sales Target Plan Faradis CRM Software

 • هدف گذاری فروش بر اساس زمان : هدفهای فروش روزانه،هفتگی،ماهانه، فصلی و سالانه در نرم افزار تعریف کنید
 • هدف گذاری فروش بر اساس موقعیت محصول یا خدمات : با هدف‌گیری‌های فروش مناسب در نرم افزار فرادیس روی محصولاتی که سودآوری بیشتری دارند، تمرکز داشته باشید
 • هدف گذاری فروش بر اساس موقعیت جغرافیایی : نرم افزار مدیریت دقیقی بر مناطق و نواحی جغرافیایی در اختیارتان قرار می دهد امکان مشاهده و پیگیری مشتریان از گوگل مپ نیز وجود دارد
 • برای کارمندان فروش هدف گذاری کنید : عملکرد بازایاب،کارشناس فروش و مدیر فروش بر اساس اهداف زمانی تعیین شده زیر نظر بگیرید

تعریف انبار کالا

نرم افزار فروش فرادیس این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید انباری از کالا در نرم افزار تعریف کنید و در هر انبار محصولاتی را قرار دهید تا در هنگام صدور فاکتور و پیش فاکتور بتوانید به صورت مجزا به کالاهای هر انبار دسترسی داشته باشید این ویژگی بیشتر برای شرکت های مناسب است که چند دسته کالا جدا از هم برای فروش دارند


تعریف محصولات و خدمات به همراه قیمت

در نرم افزار فروش فرادیس شما این امکان را دارید که درختی از کالا و خدمات تعریف کنید و برای هر کدام از کالا و خدمات خود ویژگی های مانند واحد اندازه گیری ، قیمت، مصرفی و غیر را تعریف نماید


تعریف بازاریاب ها و پورسانتها

به کمک نرم افزار فروش فرادیس شما می توانید به تعداد نا محدود بازاریاب با سطوح دسترسی تعریف نماید و مشخص کنید و به هر بازار یاب با فروش هریک از محصولات چقدر پورسانت تعلق خواهد گرفت در نهایت می توانید مشخص کنید در دروه مالی گذشته چقدر پورسانت باید به هر پرسنل پرداخت نماید.

صدور پیش فاکتور

با استفاده از نرم افزار فروش فرادیس شما می توانید این امکان را در اختیار بازاریاب ها ، کارشناسان فروش و نمایندگان خود قرار دهید که برای مشتریان خود پیش فاکتور صادر نمایند و آن را بصورت مستقیم از داخل نرم افزار برای مشتریان ایمیل یا فاکس نمایند و یاچاپ کرده ودر اختیار مشتری قرار دهند.

صدور پیش فاکتور در نرم افزار فرادیس CRM

صدور فاکتور براساس پیش فاکتور با قابلیت ویرایش

درصورتیکه مشتری پیش فاکتور ارسالی را تایید نماید به راحتی می توانید در نرم افزار فروش فرادیس آن را تبدیل به فاکتور نماید اگر مشتری پیش فاکتور را تایید نمود ولی خواست در فاکتور صادر شده شما به آن تخفیف دهید و یا کالای را اضافه نماید به راحتی می توانید فاکتور را ویرایش نموده و برای مشتری خود از طریق ایمیل یا فاکس ارسال نماید و یا چاپ کنید

ثبت دریافت ها از مشتریان

نرم افزار فروش فرادیس به شما کمک می کنند تا تمام مطالبات دریافتی از اشخاص و مشتریان خود را در نرم افزار روی پرونده فروش و یا فاکتور فروش آن شخص ثبت نماید. با این کار به راحتی می توانید از میزان بدهکاری ، بستانکاری و ارتباط های مالی مشتریان خود به تفکیک گزارش های مورد نیاز را تهیه نماید.

ثبت پرداختی ها به مشتریان و تامین کنندگان

مواقعی در فروش پیش می آید که لازم است مبلغی به مشتری عودت داده شود و یا در قبال کالا و خدماتی که از اشخاص دیگری دریافت می نمایید هزینه ای را به آنها پرداخت نمایید تمام این موارد را نیز به راحتی می توانید در نرم افزار فروش فرادیس ثبت کنید و در زمان لازم از آنها گزارشات مورد نیاز را برای ارائه به اشخاص مرتبط تهیه نمایید.


ثبت چک و تاریخ سر رسید

درصورتیکه شما در هنگام فروش کالا و خدمات خود شرایط پرداخت و یا اقساط را در نظر می گیرید به سادگی می توانید اسناد دریافتی(چک) از مشتریان خود را بهمراه مشخصات کامل آنها مانند تاریخ دریافت ،تاریخ سر رسید، بانک و شماره چک را در نرم افزار فروش فرادیس ثبت نماید و حتی این امکان برای شما فراهم می شود تا قبل از تاریخ سر رسید چک با استفاده از پیامک به مشتری خود تاریخ چک را اعلام نماید تا در هنگام وصول چک با مشکلات کمتری مواجه گردید.

ثبت چک و تاریخ سر رسید در نرم افزار فرادیس CRM
گزارشات فروش به تفکیک کالا

در صورتیکه شرکت شما داری تنوع کالا و خدمات است می توانید گزارشات فروش خود را براساس کالا های فروش رفته تهیه کنید این نوع گزارش کمک های زیادی می تواند به شما به نماید برای مثال می توانید مشخص کنید که کدام کالا با استقبال بیشتری روبرو شده است و یا کدام کالا برای سازمان شما سود آوری بیشتری داشته است.

گزارشات نموداری فروش در نرم افزار فرادیس CRM
گزارشات فروش به تفکیک منطقه

همچنین شما می توانید گزارشات فروش خود را براساس مناطق جغرافیای که تعریف نموده اید تهیه کنید این کار به شما کمک می کنند که درصد فروش خود در مناطق مختلف را داشته باشید با تلفیق این گزارش با گزارش بالا شما می توانید مشخص کنید کدام کالا در کدام منطقه جغرافیای با استقبال بیشتری روبه روشده و در سرمایه گذاری آینده شرکت به آنها بیشتر توجه نمایید.

گزراشات فروش براساس منطقه در نرم افزار فرادیس CRM
گزارشات فروش به تفکیک پرسنل و بازاریابان

این گزارش به شما کمک می کنند مشخص کنید که هر کدام از بازاریابان و پرسنل شرکت شما چقدر فروش در یک دوره مالی خاص داشته اند این گزارشات در شناسای پرسنل ، محاسبه میزان پورسانت و سایر سیاست های کاری شرکت می تواند به شما کمک کند.

گزارشات فروش به تفکیک پرسنل در نرم افزار فرادیس CRM
گزارش فعالیت های روزانه کارشناسان فروش

با استفاده از این گزارش مدیران و مسئولان به راحتی می تواند مشاهد نمایند که هر کدام از پرسنل چه وظایفی را در طول روز انجام داده اند و چند درصد پیشرفت در روند کاری خود داشته اند

گزارشات فعالیت روزانه پرسنل در نرم افزار فرادیس CRM
گزارشات میزان بدهی و بستانکاری

نرم افزار فروش فرادیس این امکان را برای شما فراهم می نماید که گزارشی از میزان بدهی و بستانکاری های شرکت خود به تفکیک مشتری ، پرسنل و یا به صورت سر جمع داشته باشید .

گزارشات حجم خرید

نرم افزار فروش فرادیس به شما کمک می کنند که میزان حجم خرید هر مشتری را براساس دوره مالی خود محاسبه نماید و مشتریان خود را براساس پتانسل خریدشان رتبه بندی نماید این کار می تواند در ارائه خدمات و ارائه محصولات مورد نیاز در زمان مناسب به مشتریان خود در جهت فادار سازی آنها به شما کمک نماید.

گزارش حجم خرید CRM
دمو نرم افزار CRM

با نرم افزار CRM فرادیس کنترل بازار را در دست بگیرید

 • تلفن نرم فزار crm فرادیس
 • تلفن : 03195018095

کارگاه آموزش مدیریت ارتباط با مشتری بر اساس مدل گارتنر

فرادیس از سال 1394 کارگاه آموزش مدیریت ارتباط با مشتری بر اساس مدل گارتنر ویژه مدیران کسب و کار ،مدیران فروش و افراد علاقه به صورت پیوسته برگزار می کند.
به دلیل افزایش اهمیت مدیریت ارتباط با مشتری دوره های آموزشی فرادیس با استقبال خوبی مواجه شده است
با آموزش صحیح و اصولی می توانید فرایند ارتباط با مشتری .در دپارتمان بازاریابی، فروش، خدمات پس از فروش و ... به خوبی بکار بگیرید

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کارگاه آموزش CRM با تلفن 03195018095 تماس بگیرید
آموزش مدیریت ارتباط با مشتری,آموزش CRM,مدل گارتنر
نرم افزار فروش فرادیس در موتور جستجو گوگل
نرم افزار فروش فرادیس در موتور جستجو یاهو
نرم افزار فروش فرادیس در موتور جستجو بینگ
نرم افزار CRM فرادیس در موتور جستجو گوگل
نرم افزار CRM فرادیس در موتور جستجو یاهو
نرم افزار CRM فرادیس در موتور جستجو بینگ
خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی دارید، بفرمایید؟