نرم افزار crm,نرم افزار فرایس crm,نرم افزار
نرم افزار CRM
قیمت نرم افزار CRM
نرم افزار فروش

راه اندازی نرم افزار CRM در کارخانه سنگ امام رضا(ع)

  • سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷
  • 0 نظر
  • تعداد بازدید: 1175
  • RSS

راه اندازی نرم افزار CRM در کارخانه سنگ امام رضا(ع)


کارخانه سنگ امام رضا(ع) با مدیریت آقای وحید ستوده ، یکی از سنگبری های شهر سیرجان است که بزرگترین انبار سنگ جهت فروش انواع سنگ در شهر سیرجان است. این کارخانه بزرگ  دارای کارکرد های زیر می باشد:

1- با مساحت تقریبی 10000 متر مربع در شهرک صنعتی سیرجان واقع شده است و قادر به تولید انواع سنگ جهت مصارف داخلی و صادرات میباشد.

2- این کارخانه با تجربه حاصل از 20 سال تولید و عرضه سنگ های ساختمانی توانسته هم اینک با فراهم آوردن انواع سنگهای ساختمانی در شهر سیرجان سهم بسزایی در توسعه ساخت و ساز شهر سیرجان داشته باشد.

3- عرضه کننده انواع سنگهای ساختمانی تراورتن ، مرمریت ، گرانیت ، تراونیکس در طرح های مختلف میباشد .

مجتمع تولیدی سنگ امام رضا برای ایجاد و حفظ ارتباط موثر با مشتریان خود و تولید هر چه بیشتر و عرضه محصولات خود به داخل کشور و صادرات به خارج از کشور بر آن شد تا با خرید نرم افزار جامع مدیریت ارتباط با مشتری CRM فرادیس،  گامی موثر در جهت ایجاد نظم و هماهنگی در بخش تولید، فروش و خدمات پس از فروش خود بردارد.

تیم فرادیس امیدوار است با ارائه نرم افزار جامع CRM خود به این تولید کننده با سابقه، کمک شایانی در بهبود عملکرد تولید، فروش و ارتباط با مشتریان قدیمی و جدید این مجموعه با سابقه کرده باشد و آرزوی موفقیت برای این تولید کننده ایرانی دارد.


نویسنده : شکوفه زیبا نژاد


دمو نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار CRM، نرم افزاری است برای سرعت بخشیدن، کاهش هزینه ها و بهبود فرآیندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش که با هدف شناسایی و حذب مشتریان، راضی نگه داشتن آنها، تبدیل به مشتری دایمی و حفظ رابطه طولانی مدت با مشتری طراحی و تولید شده است.
نرم افزار CRM تمامی ارتباطات و تماسهای پرسنل و مشتریان، نمایندگان، بازاریابان و... را به شیوه خاصی مستند می کند.
نرم افزار CRM مانند دوربینی است که تمامی وقایع رخداده میان پرسنل و مشتریان را ضبط می کند و شما می توانید بدون محدودیت جغرافیایی این فیلم را مشاهده کنید و فعالیتها را زمانبندی، یکپارچه و مدیریت کنید هزینه های ارتباط با مشتری، بازاریابی و فروش را کاهش دهید و از طریق گزارشات تحلیلی برنامه بازاریابی و فروش خود را بهینه کنید

درباره نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار فرادیس CRM یکی از نرم افزارهای شرکت مهندسین مشاور بهبد فرادیس است که با هدف چابک سازی فرایندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش، خدمات پس از فروش و باشگاه مشتریان برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ ایرانی تولید شده است.
در حال حاضر شرکتهایی با 1 تا 50 پرسنل در صنوف مختلف از نرم افزار فرادیس CRM استفاده می نمایند.
نرم افزار فرادیس CRM در سال 1388 تحلیل، طراحی و برنامه نویسی شده است و فرایند تـوسعه نـرم افزار همچنان ادامه دارد.
نیازها و بازخوردهای مشتریان جمع آوری می شود و مجددا تحلیل، برنامه نویسی و تست شده و آپدیتهای جدید از طریق سایت www.Faradis-CRM.com در اختیار مشتریان نرم افزارهای فرادیس قرار می گیرد..

CD نرم افزار crm فرادیس
خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی دارید، بفرمایید؟