نرم افزار crm,نرم افزار فرایس crm,نرم افزار
نرم افزار CRM
قیمت نرم افزار CRM
نرم افزار فروش

پیاده سازی سیستم جامع نرم افزار CRM فرادیس در مجموعه مهندسی کیمیا شبکه

  • دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷
  • 0 نظر
  • تعداد بازدید: 801
  • RSS

پیاده سازی سیستم جامع نرم افزار CRM فرادیس در مجموعه مهندسی کیمیا شبکه
شرکت کیمیا شبکه با پشتوانه ی تجربه ی ۱۶ ساله ی مدیران خود، بهره گیری از کادر ماهر و کارآزموده و همچنین با دریافت مجوزهای معتبر از مراجع مربوطه در زمینه های ارائه ی انواع تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه، مشاوره، پیاده سازی و پشتیبانی انواع شبکه های کامپیوتری، راه اندازی تلفن های تحت شبکه و سانترال در استان اصفهان فعالیت میکند. 
زمینه های اصلی فعالیت شرکت کیمیا شبکه به شرح زیر می باشد:
خدمات زیرساخت (Passive): طراحی شبکه های بزرگ، کوچک و شبکه های خانگی، کابل کشی و آرایش Rack
خدمات و راه اندازی VOIP: راه اندازی و اجرای انواع مختلف سیستم های تلفن مرکزی (ماژولار و غیرماژولار)، سیستم های VOIP نظیر Elastix و AVAYA و Issabel
خدمات و راه اندازی سانترال: راه اندازی و اجرای سیستم تلفن سانترال
برق اضطراری: مشاوره، تهیه، نصب و اجرای برق اضطراری، UPS
دوربین مدار بسته: طراحی، خرید و پیاده سازی سیستم های دوربین مدار بسته و ضبط تصاویر

شعار این شرکت  گفتار و رفتار مبتنی بر صداقت،ارائه ی خدمات تخصصی بصورت حرفه ای مبتنی بر مشتری مداری است و در همین راستا اقدام به تهیه نرم افزار فرادیس  CRM  نموده است تا با تلاش پیگیرانه و منظم ، پرسنل این مجموعه از ارائه هیچ کمکی دریغ ننمایند و با ارائه خدماتی زمان بندی شده و دقیق در حفظ ارتباط خود با مشتریان نهایت تلاش خود را بکار گیرند.
شرکت فرادیس تولید کننده نرم افزار های مدیریت ارتباط با مشتری ، امید وار است با ارائه نرم افزار CRM خود به شرکت کیمیا شبکه کمکی موثر در ارائه کیفیت بالای خدمات این شرکت داشته باشد.

نویسنده : شکوفه زیبا نژاد


دمو نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار CRM، نرم افزاری است برای سرعت بخشیدن، کاهش هزینه ها و بهبود فرآیندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش که با هدف شناسایی و حذب مشتریان، راضی نگه داشتن آنها، تبدیل به مشتری دایمی و حفظ رابطه طولانی مدت با مشتری طراحی و تولید شده است.
نرم افزار CRM تمامی ارتباطات و تماسهای پرسنل و مشتریان، نمایندگان، بازاریابان و... را به شیوه خاصی مستند می کند.
نرم افزار CRM مانند دوربینی است که تمامی وقایع رخداده میان پرسنل و مشتریان را ضبط می کند و شما می توانید بدون محدودیت جغرافیایی این فیلم را مشاهده کنید و فعالیتها را زمانبندی، یکپارچه و مدیریت کنید هزینه های ارتباط با مشتری، بازاریابی و فروش را کاهش دهید و از طریق گزارشات تحلیلی برنامه بازاریابی و فروش خود را بهینه کنید

درباره نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار فرادیس CRM یکی از نرم افزارهای شرکت مهندسین مشاور بهبد فرادیس است که با هدف چابک سازی فرایندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش، خدمات پس از فروش و باشگاه مشتریان برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ ایرانی تولید شده است.
در حال حاضر شرکتهایی با 1 تا 50 پرسنل در صنوف مختلف از نرم افزار فرادیس CRM استفاده می نمایند.
نرم افزار فرادیس CRM در سال 1388 تحلیل، طراحی و برنامه نویسی شده است و فرایند تـوسعه نـرم افزار همچنان ادامه دارد.
نیازها و بازخوردهای مشتریان جمع آوری می شود و مجددا تحلیل، برنامه نویسی و تست شده و آپدیتهای جدید از طریق سایت www.Faradis-CRM.com در اختیار مشتریان نرم افزارهای فرادیس قرار می گیرد..

CD نرم افزار crm فرادیس
خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی دارید، بفرمایید؟