نرم افزار crm,نرم افزار فرایس crm,نرم افزار
نرم افزار CRM
قیمت نرم افزار CRM
نرم افزار فروش

پیاده سازی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM فرادیس در شرکت نوآوران زیباساز

  • سه شنبه ۵ تير ۱۳۹۷
  • 0 نظر
  • تعداد بازدید: 3193
  • RSS

پیاده سازی  نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM فرادیس در شرکت نوآوران زیباسازشرکت نوآوران زیباساز تولید کننده بهترین ظروف یکبار مصرف گیاهی با نام تجاری ویتا درایران، حافظ سلامتی شما و سرسبزی زمین می باشد. یکی از آلاینده‌های زمین که به‌ ویژه در کشور ما بیشتر استفاده می‌شود ظروف یکبار مصرف پلاستیکی هستند. امروزه این ظروف به‌ شدت مورد استقبال مردم قرارگرفته است و درمسافرت ها، جشن‌ها و مراسم مختلف مذهبی به‌ وفور مورد مصرف قرار می‌گیرد. این شرکت با در نظر گرفتن اهداف زیر کار خود را با تلاشی خستگی ناپذیر شروع کرده است :

-از این ظروف به‌ جای انواع پلاستیکی که برای محیط‌ زیست مضر هستند میتوان استفاده کرد.

- پلیمرهای پایه نشاسته از جمله مهم‌ ترین پلیمرهای طبیعی محسوب می‌شوند.این ظروف هیچ‌ گونه ضرری برای سلامت انسان ها و حیوانات ندارند و در شرایط کامپوست تبدیل به کود می‌شوند.

- همچنین برخلاف ظروف یکبار مصرف پلاستیکی، قابلیت استفاده مطمئن برای نگهداری غذاهای چرب و اسیدی و داغ را دارند.

-از دیگر موارد قابل اشاره در مورد محصولات شرکت نوآوران زیباساز می‌توان به قابلیت استفاده آنها در اجاق ماکروفر اشاره کرد.

شرکت نوآوران زیباساز با هدف بازاریابی و فروش و خدمات پس از فروش به موقع و مدیریت شده و حفظ ارتباط خود با مشتریان، بر آن شد تا با خرید و پیاده سازی نرم افزار فرادیس CRM، راندمان خود را بالا ببرد و پرسنل این مجموعه وظایف خود را بصورت ساماندهی شده و کنترل شده انجام دهند.

تیم فرادیس آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون برای این مجموعه دارد.
نویسنده : شکوفه زیبا نژاد

دمو نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار CRM، نرم افزاری است برای سرعت بخشیدن، کاهش هزینه ها و بهبود فرآیندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش که با هدف شناسایی و حذب مشتریان، راضی نگه داشتن آنها، تبدیل به مشتری دایمی و حفظ رابطه طولانی مدت با مشتری طراحی و تولید شده است.
نرم افزار CRM تمامی ارتباطات و تماسهای پرسنل و مشتریان، نمایندگان، بازاریابان و... را به شیوه خاصی مستند می کند.
نرم افزار CRM مانند دوربینی است که تمامی وقایع رخداده میان پرسنل و مشتریان را ضبط می کند و شما می توانید بدون محدودیت جغرافیایی این فیلم را مشاهده کنید و فعالیتها را زمانبندی، یکپارچه و مدیریت کنید هزینه های ارتباط با مشتری، بازاریابی و فروش را کاهش دهید و از طریق گزارشات تحلیلی برنامه بازاریابی و فروش خود را بهینه کنید

درباره نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار فرادیس CRM یکی از نرم افزارهای شرکت مهندسین مشاور بهبد فرادیس است که با هدف چابک سازی فرایندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش، خدمات پس از فروش و باشگاه مشتریان برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ ایرانی تولید شده است.
در حال حاضر شرکتهایی با 1 تا 50 پرسنل در صنوف مختلف از نرم افزار فرادیس CRM استفاده می نمایند.
نرم افزار فرادیس CRM در سال 1388 تحلیل، طراحی و برنامه نویسی شده است و فرایند تـوسعه نـرم افزار همچنان ادامه دارد.
نیازها و بازخوردهای مشتریان جمع آوری می شود و مجددا تحلیل، برنامه نویسی و تست شده و آپدیتهای جدید از طریق سایت www.Faradis-CRM.com در اختیار مشتریان نرم افزارهای فرادیس قرار می گیرد..

CD نرم افزار crm فرادیس
خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی دارید، بفرمایید؟