https://www.bfn.ir/news/33571 راه اندازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری CRM فرادیس در شرکت بهاب سد
نرم افزار crm,نرم افزار فرایس crm,نرم افزار
نرم افزار CRM
قیمت نرم افزار CRM
نرم افزار فروش

راه اندازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری CRM فرادیس در شرکت بهاب سد

  • سه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸
  • 0 نظر
  • تعداد بازدید: 2902
  • RSS

 راه اندازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری CRM فرادیس در شرکت بهاب سد

شرکت مهندسین مشاور بهاب سد آسیا در سال ۷۶ با هدف ایجاد یک شرکت تخصصی در زمینه مطالعات منابع آب آغاز به کار کرد.در دو دهه ی گذشته برروی مطالعات منابع آب و ژئوفیزیک متمرکز گردیده و با اخذ رتبه ۳ ژئوفیزیک و رتبه ۳ آبیاری و زهکشی و با تلفیق این دو تخصص توانست به عنوان با سابقه ترین مشاور تخصصی آب، پروژه های متعدد مطالعاتی و اجرایی را در کارنامه خود ثبت نماید. انجام بیش از ۱۱۰۰ پروژه  ژئوفیزیک موفق در کشور نتیجه این تمرکز و بکارگیری کارشناسان خبره وبا سابقه و استفاده از برترین متخصصان دانشگاهی کشور میباشد.

این شرکت ازسال۱۳۹۴ با توجه به احساس ضرورت برای تامین و راه اندازی و پشتیبانی ابزارهای تخصصی در زمینه مطالعات منابع آب همچون دیتالاگر ، کنتورهای حجمی هوشمند ،سطح سنج و…با اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر داخلی و خارجی فعالیت خود را در این حوزه گسترش داده است وبرای مدیریت هر چه بیشتر تصمیم به تهیه نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری گرفتند.شرکت فرادیس ارائه دهنده نرم افزار CRM امیدوار است با ارائه این نرم افزار گامی موثر در جهت بهبود عملکرد این شرکت و اجرایی شدن اهداف بزرگ آن بردارد.


نویسنده : فرنوش رئوفی

دمو نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار CRM، نرم افزاری است برای سرعت بخشیدن، کاهش هزینه ها و بهبود فرآیندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش که با هدف شناسایی و حذب مشتریان، راضی نگه داشتن آنها، تبدیل به مشتری دایمی و حفظ رابطه طولانی مدت با مشتری طراحی و تولید شده است.
نرم افزار CRM تمامی ارتباطات و تماسهای پرسنل و مشتریان، نمایندگان، بازاریابان و... را به شیوه خاصی مستند می کند.
نرم افزار CRM مانند دوربینی است که تمامی وقایع رخداده میان پرسنل و مشتریان را ضبط می کند و شما می توانید بدون محدودیت جغرافیایی این فیلم را مشاهده کنید و فعالیتها را زمانبندی، یکپارچه و مدیریت کنید هزینه های ارتباط با مشتری، بازاریابی و فروش را کاهش دهید و از طریق گزارشات تحلیلی برنامه بازاریابی و فروش خود را بهینه کنید

درباره نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار فرادیس CRM یکی از نرم افزارهای شرکت مهندسین مشاور بهبد فرادیس است که با هدف چابک سازی فرایندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش، خدمات پس از فروش و باشگاه مشتریان برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ ایرانی تولید شده است.
در حال حاضر شرکتهایی با 1 تا 50 پرسنل در صنوف مختلف از نرم افزار فرادیس CRM استفاده می نمایند.
نرم افزار فرادیس CRM در سال 1388 تحلیل، طراحی و برنامه نویسی شده است و فرایند تـوسعه نـرم افزار همچنان ادامه دارد.
نیازها و بازخوردهای مشتریان جمع آوری می شود و مجددا تحلیل، برنامه نویسی و تست شده و آپدیتهای جدید از طریق سایت www.Faradis-CRM.com در اختیار مشتریان نرم افزارهای فرادیس قرار می گیرد..

CD نرم افزار crm فرادیس
خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی دارید، بفرمایید؟