https://www.bfn.ir/news/33475 راه اندازی نرم افزار CRM در مجموعه کانون تبلیغاتی یزد امروز
نرم افزار crm,نرم افزار فرایس crm,نرم افزار
نرم افزار CRM
قیمت نرم افزار CRM
نرم افزار فروش

راه اندازی نرم افزار CRM در مجموعه کانون تبلیغاتی یزد امروز

  • يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
  • 0 نظر
  • تعداد بازدید: 3008
  • RSS

راه اندازی نرم افزار CRM در مجموعه کانون تبلیغاتی یزد امروز

کانون تبلیغات یزد امروز، در تلاش است فعالیت‌ها و فرایندهای کسب و کاری خود را هوشمندانه، به موقع، یکپارچه‌، با کیفیت و با صرف منابع و هزینه‌ ی‌ موثر انجام ‌دهد. از این رو اقدام به تهیه نرم افزار CRM فرادیس نمود تا با ساماندهی ونظم بخشیدن به بخش فروش و خدمات پس از فروش خود گامی موثر در کسب رضایت مشتریان خود در بازارهای به شدت رقابتی امروزی بردارد.

تیم فرادیس با ارائه نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM ، امیدوار به ایجاد، توسعه ، نگهداری و بهینه سازی روابط طولانی مدت و ارزشمند بین مشتری و این شرکت میباشد و آرزو دارد این شرکت با توکل به خداوند متعال گام های موثر تری در جهت بهبود کیفیت خود بردارد.

نویسنده : شکوفه زیبا نژاد

دمو نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار CRM، نرم افزاری است برای سرعت بخشیدن، کاهش هزینه ها و بهبود فرآیندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش که با هدف شناسایی و حذب مشتریان، راضی نگه داشتن آنها، تبدیل به مشتری دایمی و حفظ رابطه طولانی مدت با مشتری طراحی و تولید شده است.
نرم افزار CRM تمامی ارتباطات و تماسهای پرسنل و مشتریان، نمایندگان، بازاریابان و... را به شیوه خاصی مستند می کند.
نرم افزار CRM مانند دوربینی است که تمامی وقایع رخداده میان پرسنل و مشتریان را ضبط می کند و شما می توانید بدون محدودیت جغرافیایی این فیلم را مشاهده کنید و فعالیتها را زمانبندی، یکپارچه و مدیریت کنید هزینه های ارتباط با مشتری، بازاریابی و فروش را کاهش دهید و از طریق گزارشات تحلیلی برنامه بازاریابی و فروش خود را بهینه کنید

درباره نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار فرادیس CRM یکی از نرم افزارهای شرکت مهندسین مشاور بهبد فرادیس است که با هدف چابک سازی فرایندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش، خدمات پس از فروش و باشگاه مشتریان برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ ایرانی تولید شده است.
در حال حاضر شرکتهایی با 1 تا 50 پرسنل در صنوف مختلف از نرم افزار فرادیس CRM استفاده می نمایند.
نرم افزار فرادیس CRM در سال 1388 تحلیل، طراحی و برنامه نویسی شده است و فرایند تـوسعه نـرم افزار همچنان ادامه دارد.
نیازها و بازخوردهای مشتریان جمع آوری می شود و مجددا تحلیل، برنامه نویسی و تست شده و آپدیتهای جدید از طریق سایت www.Faradis-CRM.com در اختیار مشتریان نرم افزارهای فرادیس قرار می گیرد..

CD نرم افزار crm فرادیس
خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی دارید، بفرمایید؟