نرم افزار crm,نرم افزار فرایس crm,نرم افزار

مدیریت فروش در CRM

  • شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴
  • 0 نظر
  • تعداد بازدید: 1217
  • RSS

مدیریت فروش در CRM
در برخورد با متقاضیان  نرم افزار CRM، بزرگترین مشکل مشتریان، عدم نظم در فرایند فروش و نبود عناصر متریک برای بازخوردگیری از فرایندهای سیستم است.نرم افزار CRM بخش فروش سازمان را قادر می سازد تا بطور دقیق فعالیت های فروش را برنامه ریزی، کنترل و پیش بینی کند، سیستم فروش را به سرعت تجزیه و تحلیل کند، وظایف را به صورت کارآمد مدیریت کرده و گزارشهای تحلیلی به هنگام داشته باشد.
واحد فروش با نرم افزار CRM فرایندهای جاری فروش را بصورت سیستماتیک انجام داده تا از مشتریان سازمان دیدگاه واحدی بوجود آید. نتیجه این دیدگاه، افزایش فروش، کوتاه کردن زمان مراجعه تا زمان فروش و رضایتمندی بیشتر مشتریان از سازمان خواهد بود. نرم افزار CRM کلیه اطلاعات مورد نیاز و فعالیت های مرتبط با فروش را در دسترس شما قرار می دهد تا به جای گردآوری اطلاعات و تهیه گزارشات، تمام وقت خود را صرف فروش نمائید. CRM کاملترین سیستمی است که با روش های استاندارد به افزایش فروش کمک می کند. برخی از امکاناتی که نرم افزار CRM در حوزه مدیریت فروش در اختیار سازمان قرار می دهد عبارتند از:
مدیریت اهداف فروش
با استفاده از نرم افزار CRM شما می توانید اهداف فروش را در بازه های زمانی مختلف و با شاخص های متفاوت تعیین کرده و سازمان را در مسیر دستیابی به اهداف فروش کنترل نمایید. بدین ترتیب شما می توانید در هر لحظه متوجه باشید که تاکنون چند درصد از اهداف فروش شما محقق شده است.
مدیریت فعالیتها
نرم افزار CRM به سرپرستان فروش و مدیران ارشد اجازه می دهد تا تمامی وظایف و فعالیتهای سازمانی را در حوزه مدیریت فروش نظارت و مدیریت کنند.
مدیریت فرصتهای فروش
نرم افزار CRM به مدیران و کارشناسان فروش دیدگاهی 360 درجه درباره فرصتهای فروش می دهد.این کار با فراهم آوردن دید کامل نسبت به تاریخچه فرصتها و فعالیتهایی که برای هر فرصت انجام شده است، صورت می گیرد. با این امکان شما می توانید وقت بیشتری را روی فرصتهای فروش واقعی و موفق بگذارید تا هیچ فرصتی برای فروش از دست نرود.
مدیریت استعلام، سفارش و صورتحساب
نرم افزار CRM امکاناتی را در اختیار شما می گذارد که با استفاده از آنها شما می توانید سفارش های مشتریان خود را دریافت کرده، قیمتهای پیشنهادی خود را ارائه داده و هماهنگیها و فعالیتهای لازم را بصورت سیستماتیک برای ارائه خدمات به مشتری انجام دهید. در آخر نیز برای سفارش مشتری صورتحساب صادر کرده و آنرا ارسال نمایید.
رتبه بندی مشتریان
با استفاده از نرم افزار CRM شما می توانید مشتریان خود را براساس معیارهای مختلف بصورت سیستماتیک طبقه بندی کرده و خدمات، لیست قیمت ها و پیشنهادات ویژه برای هر گروه از مشتریان داشته باشید.
ارزیابی عملکرد سیستم فروش
با استفاده از گزارشهای جامع، متنوع و تحلیلی می توانید میزان فروش خود را پیش بینی نموده، فعالیتهای صورت گرفته و بازدهی سیستم فروش خود را ارزیابی نمایید.
برنامه ریزی و مدیریت فروش
نرم افزار CRM امکان تجزیه و تحلیل اطلاعات فروش و گزارش گیری در قالب نمودارها را فراهم می آورد.


نویسنده : زهرا چنکوک


دمو نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار CRM، نرم افزاری است برای سرعت بخشیدن، کاهش هزینه ها و بهبود فرآیندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش که با هدف شناسایی و حذب مشتریان، راضی نگه داشتن آنها، تبدیل به مشتری دایمی و حفظ رابطه طولانی مدت با مشتری طراحی و تولید شده است.
نرم افزار CRM تمامی ارتباطات و تماسهای پرسنل و مشتریان، نمایندگان، بازاریابان و... را به شیوه خاصی مستند می کند.
نرم افزار CRM مانند دوربینی است که تمامی وقایع رخداده میان پرسنل و مشتریان را ضبط می کند و شما می توانید بدون محدودیت جغرافیایی این فیلم را مشاهده کنید و فعالیتها را زمانبندی، یکپارچه و مدیریت کنید هزینه های ارتباط با مشتری، بازاریابی و فروش را کاهش دهید و از طریق گزارشات تحلیلی برنامه بازاریابی و فروش خود را بهینه کنید

درباره نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار فرادیس CRM یکی از نرم افزارهای شرکت مهندسین مشاور بهبد فرادیس است که با هدف چابک سازی فرایندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش، خدمات پس از فروش و باشگاه مشتریان برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ ایرانی تولید شده است.
در حال حاضر شرکتهایی با 1 تا 50 پرسنل در صنوف مختلف از نرم افزار فرادیس CRM استفاده می نمایند.
نرم افزار فرادیس CRM در سال 1388 تحلیل، طراحی و برنامه نویسی شده است و فرایند تـوسعه نـرم افزار همچنان ادامه دارد.
نیازها و بازخوردهای مشتریان جمع آوری می شود و مجددا تحلیل، برنامه نویسی و تست شده و آپدیتهای جدید از طریق سایت www.Faradis-CRM.com در اختیار مشتریان نرم افزارهای فرادیس قرار می گیرد..

CD نرم افزار crm فرادیس
خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی دارید، بفرمایید؟