https://www.bfn.ir/article/3090 مدل سه بعدی رضایت مشتری
نرم افزار crm,نرم افزار فرایس crm,نرم افزار
نرم افزار CRM
قیمت نرم افزار CRM
نرم افزار فروش

مدل سه بعدی رضایت مشتری

  • پنج شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴
  • 0 نظر
  • تعداد بازدید: 2997
  • RSS

مدل سه بعدی رضایت مشتری
رضایت مشتری مفهوم وسیعی است و درشئون مختلف سازمان و سایر اجزای زنجیره ی تأمین ریشه دارد. به عبارت دیگر اگر تأمین کنندگان، پرسنل سازمان و توزیع کنندگان و نمایندگان همگی از سازمان و محصول راضی باشند کالا یا خدمت خوب و عاری از عیب و کاملی از سازمان خارج خواهد شد و مشتری قطعا راضی خواهد بود.
مدل سه بعدی رضایت مشتریف از سه وجه، این مفهوم را مورد بررسی قرار می دهد:
  • از بعد چرخه ی خرید
  • از بعد عرضه کننده یا فروشنده
  • از بعد DMUها
الف- از بعد چرخه ی خرید
این بعد در واقع همان انواع رضایت است. رضایت اطلاعاتی می تواند قبل یا همزمان با خرید باشد. رضایت عملکردی از محصول می تواند در هنگام خرید حس شود. رضایت از محصول معمولا بعد از خرید احساس می شود و رضایت شخصی در هنگام خرید اتفاق می افتد.
ب- از بعد عرضه کننده و فروشنده
از این بعد رضایت می تواند ناشی از عملیات واحدهای بازرگانی، مالی، فروش، خدمات بعد از فروش ارسال و ... باشد. همچنین منابع فنی مانند واحد تولید و کنترل کیفیت می توانند تأمین کننده  یا فراموش کننده  لزوم رضایت مشتری باشند. واحد های  CRM و  CCM که محور تمام بحث های مشتری مداری و رضایت مشتری هستند عمده ترین نقش را در این  میان دارند.
ج- از بعد مشتری به معنایی عام
 از این بعد همه افرادی که به چشم مشتری دیده می شوند باید رضایت را حس کنند کاربر یا مصرف کننده نهایی، خریدار یا مامور خرید یا هر شخصی که وظیفه خرید را به عهد دارد اعم از اینکه خود استفاده کننده باشد یا نباشد تصمیم گیرنده عوامل صاحب نفوذ مانند مشاوران و توصیه کنندگان و بالاخره پرداخت کننده وجه همگی باید احساس رضایت کنند.

نویسنده : زهرا چنکوک-کارشناس دپارتمان آموزش

دمو نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار CRM، نرم افزاری است برای سرعت بخشیدن، کاهش هزینه ها و بهبود فرآیندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش که با هدف شناسایی و حذب مشتریان، راضی نگه داشتن آنها، تبدیل به مشتری دایمی و حفظ رابطه طولانی مدت با مشتری طراحی و تولید شده است.
نرم افزار CRM تمامی ارتباطات و تماسهای پرسنل و مشتریان، نمایندگان، بازاریابان و... را به شیوه خاصی مستند می کند.
نرم افزار CRM مانند دوربینی است که تمامی وقایع رخداده میان پرسنل و مشتریان را ضبط می کند و شما می توانید بدون محدودیت جغرافیایی این فیلم را مشاهده کنید و فعالیتها را زمانبندی، یکپارچه و مدیریت کنید هزینه های ارتباط با مشتری، بازاریابی و فروش را کاهش دهید و از طریق گزارشات تحلیلی برنامه بازاریابی و فروش خود را بهینه کنید

درباره نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار فرادیس CRM یکی از نرم افزارهای شرکت مهندسین مشاور بهبد فرادیس است که با هدف چابک سازی فرایندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش، خدمات پس از فروش و باشگاه مشتریان برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ ایرانی تولید شده است.
در حال حاضر شرکتهایی با 1 تا 50 پرسنل در صنوف مختلف از نرم افزار فرادیس CRM استفاده می نمایند.
نرم افزار فرادیس CRM در سال 1388 تحلیل، طراحی و برنامه نویسی شده است و فرایند تـوسعه نـرم افزار همچنان ادامه دارد.
نیازها و بازخوردهای مشتریان جمع آوری می شود و مجددا تحلیل، برنامه نویسی و تست شده و آپدیتهای جدید از طریق سایت www.Faradis-CRM.com در اختیار مشتریان نرم افزارهای فرادیس قرار می گیرد..

CD نرم افزار crm فرادیس
خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی دارید، بفرمایید؟