نرم افزار crm,نرم افزار فرایس crm,نرم افزار

کسب رضایت کارمندان با پیاده سازی اصول Crm در شرکت بهبد فرادیس

  • يکشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۴
  • 0 نظر
  • تعداد بازدید: 2477
  • RSS

کسب رضایت کارمندان با پیاده سازی اصول Crm در شرکت بهبد فرادیس

شرکت بهبد فرادیس با ایجاد محیط کاملا صمیمی و دوستانه در سایه احترام متقابل میان کارمندان ، مدیران و سهامداران توانسته گامهای بزرگی در راستای رضایت کارمندان کسب کند.

شرکت بهبد فرادیس کارمندان خود را به سختی آزموده و استخدام می کند و به همان اندازه هم در حفظ و نگهداری آنان دقتهای لازم را مدنظر دارد.

فرهنگ سازمانی، ایجاد فرصت های رشد و ترفیع، احترام به ارزش های سازمانی و ارتباط موثر مدیران و کارکنان میزان رضایتمندی پرسنل شرکت بهبد فرادیس را افزایش داده است آنچنان که بسیاری از مشتریان تصور می کنند کارمندان  شرکت بهبد فرادیس جز سهامدان شرکت می باشند.


نویسنده : مهندس اميد قربانزاده-مدير آموزش و استقرار CRM


دمو نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار CRM، نرم افزاری است برای سرعت بخشیدن، کاهش هزینه ها و بهبود فرآیندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش که با هدف شناسایی و حذب مشتریان، راضی نگه داشتن آنها، تبدیل به مشتری دایمی و حفظ رابطه طولانی مدت با مشتری طراحی و تولید شده است.
نرم افزار CRM تمامی ارتباطات و تماسهای پرسنل و مشتریان، نمایندگان، بازاریابان و... را به شیوه خاصی مستند می کند.
نرم افزار CRM مانند دوربینی است که تمامی وقایع رخداده میان پرسنل و مشتریان را ضبط می کند و شما می توانید بدون محدودیت جغرافیایی این فیلم را مشاهده کنید و فعالیتها را زمانبندی، یکپارچه و مدیریت کنید هزینه های ارتباط با مشتری، بازاریابی و فروش را کاهش دهید و از طریق گزارشات تحلیلی برنامه بازاریابی و فروش خود را بهینه کنید

درباره نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار فرادیس CRM یکی از نرم افزارهای شرکت مهندسین مشاور بهبد فرادیس است که با هدف چابک سازی فرایندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش، خدمات پس از فروش و باشگاه مشتریان برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ ایرانی تولید شده است.
در حال حاضر شرکتهایی با 1 تا 50 پرسنل در صنوف مختلف از نرم افزار فرادیس CRM استفاده می نمایند.
نرم افزار فرادیس CRM در سال 1388 تحلیل، طراحی و برنامه نویسی شده است و فرایند تـوسعه نـرم افزار همچنان ادامه دارد.
نیازها و بازخوردهای مشتریان جمع آوری می شود و مجددا تحلیل، برنامه نویسی و تست شده و آپدیتهای جدید از طریق سایت www.Faradis-CRM.com در اختیار مشتریان نرم افزارهای فرادیس قرار می گیرد..

CD نرم افزار crm فرادیس
خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی دارید، بفرمایید؟