نرم افزار crm,نرم افزار فرایس crm,نرم افزار

یکپارچه سازی CRM فرادیس با نرم افزارهای حسابداری و تولید

  • سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳
  • 0 نظر
  • تعداد بازدید: 2527
  • RSS

یکپارچه سازی CRM فرادیس با نرم افزارهای حسابداری و تولید

تیم برنامه نویسی بهبد فرادیس برای افزایش قابلیت ها و کارایی هرچه بیشتر نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان CRM فرادیس امکان یکپارچه سازی CRM فرادیس ، با نرم افزارهای حسابداری و تولید را ایجاد نمودند.

با وجود این قابلیت امکان ارسال و دریافت اطلاعات مربوط به بخش حسابداری و بخش تولید بدون اتلاف وقت و صرف هزینه های اضافی برای کاربران نرم افزار CRM فرادیس وجود دارد.

با اتصال نرم افزار CRM فرادیس به نرم افزار حسابداری و یا تولید، کاربران می‌توانند لیست دریافتها و پرداخت های مربوط به هر مشتری را از طریق CRM ملاحظه نمایندو همچنین می‌توانند اطلاعات تمامی اشخاص ثبت شده را به نرم افزار CRM فرادیس انتقال دهند.

نویسنده : مهندس اميد قربانزاده-مدير آموزش و استقرار CRM


دمو نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار CRM، نرم افزاری است برای سرعت بخشیدن، کاهش هزینه ها و بهبود فرآیندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش که با هدف شناسایی و حذب مشتریان، راضی نگه داشتن آنها، تبدیل به مشتری دایمی و حفظ رابطه طولانی مدت با مشتری طراحی و تولید شده است.
نرم افزار CRM تمامی ارتباطات و تماسهای پرسنل و مشتریان، نمایندگان، بازاریابان و... را به شیوه خاصی مستند می کند.
نرم افزار CRM مانند دوربینی است که تمامی وقایع رخداده میان پرسنل و مشتریان را ضبط می کند و شما می توانید بدون محدودیت جغرافیایی این فیلم را مشاهده کنید و فعالیتها را زمانبندی، یکپارچه و مدیریت کنید هزینه های ارتباط با مشتری، بازاریابی و فروش را کاهش دهید و از طریق گزارشات تحلیلی برنامه بازاریابی و فروش خود را بهینه کنید

درباره نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار فرادیس CRM یکی از نرم افزارهای شرکت مهندسین مشاور بهبد فرادیس است که با هدف چابک سازی فرایندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش، خدمات پس از فروش و باشگاه مشتریان برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ ایرانی تولید شده است.
در حال حاضر شرکتهایی با 1 تا 50 پرسنل در صنوف مختلف از نرم افزار فرادیس CRM استفاده می نمایند.
نرم افزار فرادیس CRM در سال 1388 تحلیل، طراحی و برنامه نویسی شده است و فرایند تـوسعه نـرم افزار همچنان ادامه دارد.
نیازها و بازخوردهای مشتریان جمع آوری می شود و مجددا تحلیل، برنامه نویسی و تست شده و آپدیتهای جدید از طریق سایت www.Faradis-CRM.com در اختیار مشتریان نرم افزارهای فرادیس قرار می گیرد..

CD نرم افزار crm فرادیس
خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی دارید، بفرمایید؟