نرم افزار crm,نرم افزار فرایس crm,نرم افزار
نرم افزار CRM
قیمت نرم افزار CRM
نرم افزار فروش

امکانات نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار CRM فرادیس از فروردین ماه 1390 با شماست

1- ایجاد بانک اطلاعات مشتریان در نرم افزار CRM

با استفاده از نرم افزار CRM فرادیس این امکان را خواهید داشت که مشخصات مشتریان و اشخاص حقیق و حقوقی که با آن ها در ارتباط هستید را به صورت کامل و یا جزئی در CRM ثبت نماید و یک بانک اطلاعات کامل از افراد ایجاد کنید.

این بانک اطلاعات قایل ویرایش است و به مرور زمان می توانید اطلاعات اشخاص را تکمیل نماید.

ایجاد بانک اطلاعات مشتریان در نرم افزار فرادیس CRM

2- ایجاد دسته بندی های مختلف در نرم افزار CRM

با استفاده از نرم افزار CRM فرادیس می توانید در هنگام ثبت اشخاص، اطلاعات مشتریان خود را براساس موضوعات مختلف دسته بندی نماید برای مثال شما می توانید مشتریان خود را براساس اولویت و اهمیتی که برای سازمان شما دارند دسته بندی نماید و یا براساس زمینه فعالیت، منطقه جغرافیای ،پتانسیل خرید و غیر آنها را دسته بندی نماید تا گزارش گرفتن و تحلیل وضعیت آنها برای شما ساده تر باشد.

ایجاد دسته بندی های مختلف مشتریان در نرم افزار فرادیس CRM
ایجاد دسته بندی های مختلف مشتریان در نرم افزار فرادیس CRM

3- در نرم افزار CRM ایجاد سطوح دسترسی به بانک اطلاعات

بانک اطلاعات هر شرکت یکی از سرمایه های اصلی آن محسوب می گردد لذا لازم است تدابیر امنیتی جهت دسترسی افراد و سطوح دسترسی برای هر فرد در نظر گرفته شود. با استفاده از نرم افزار CRM فرادیس این امکان وجود دارد که هر کدام از پرسنل شرکت فقط به اطلاعاتی که نیاز دارند دسترسی داشته باشند و امکان حذف، ویرایش و تغییر در اطلاعات فقط با اجازه و مجوز مدیر نرم افزار امکان پذیر باشد.

4- جستجوی سریع مشتریان در نرم افزار CRM

در هنگام ثبت اطلاعات اشخاص در CRM به هرشخص توسط CRM یک کد CRM تخصص داده می شود در صورتی که در فاکتور و قسمت های مختلف از این که استفاده نماید به راحتی و در کسری از زمان می توانید با یک جستجوی ساده به کلیه اطلاعات و مشخصات مشتریان خود دسترسی داشته باشید.

همچنین نرم افزار CRM فرادیس این امکان را برای شما فراهم می کند تا با جستجوی قسمتی از نام مشتریان خود بتوانید به اطلاعات آنها دسترسی داشته باشید برای مثال اگر مشتری با نام زمانی فر دارید با جستجوی کلمه زمانی در کسری از زمان می توانید به مشخصات کامل تمام کسانی که در نام خود کلمه زمانی را دارند دسترسی داشته باشید.

5- جستجوی پیشرفته براساس فیلدهای تعریف شده

نرم افزار CRM فرادیس این امکان را برای شما فراهم می آورد که گروهی از مشتریان خود که داری ویژگی خاصی هستند را به راحتی جستجو نماید و برای آنها برنامه های تبلیغاتی خاصی داشته باشید برای مثال شما می توانید تمام تولیدکنندگان درب و پنجره که در استان تهران هست و نام کوچک آنها حسین است را جستجو کنید.

6- ایجاد و تعریف فیلدهای اختصاصی

هر نرم افزار CRM دارای یک سری قابلیت ها و فیلدهای ثابت است که می تواند اطلاعات مشتریان و اشخاص را شامل شود ولی هر کسب و کاری متناسب با زمینه فعالیت خود نیاز دارد که اطلاعات خاصی در مورد مشتریان خود بداند برای مثال برای فروشندگان پروفیل مهم است که بداند مشتریانشان از چه برند پروفیلی استفاده می کنند و یا از چه نوع ماشین آلاتی برای تولید درب و پنجره استفاده می کنند.این نوع از اطلاعات را می توان در نرم افزار فرایس CRM متناسب با نیاز هر صنفی پیاده سازی کرد.


7- ورود اطلاعات از طریق فایل اکسل

درصورتی که شما قبلا اطلاعات مشتریان خود را در داخل نرم افزار های دیگر ثبت کرده اید ویا از نرم افزار اکسل برای ثبت اطلاعات مشتریان خود استفاده می کرده اید نرم افزار CRM فرادیس CRM این قابلیت را در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید اطلاعات خود را در نرم افزار کانورت کنید.


8- دریافت خروجی در قالب فایل اکسل

نرم افزار CRM فرادیس این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید از قسمت های مختلف نرم افزار خروجی اکسل تهیه کنید.این خروجی می تواند تحت عنوان یک گزارش و یا یک فایل واسط جهت اتصال به سایر نرم افزار ها به شما کمک کند.


9- ایجاد ارتباط بین اشخاص (مشتریان)

نرم افزار CRM فرادیس این امکان را برای شما فراهم می آورد که مشتریان خود را به صورت حقوقی ثبت نماید و برای آن شرکت اطلاعات پرسنل را به صورت مجزار ولی مرتبط با آن شرکت ثبت نماید.

همچنین این نرم افزار این امکان را برای شما فراهم می آورد که بتوانید روابط کاری، فامیلی، نمایندگی و سایر روابط موجود بین اشخاص که با آنها در ارتباط هستید در نرم افزار ثبت کنید برای مثال اگر مدیر شرکت a پسر خاله مدیر شرکت B است بتوانید این رابطه را در نرم افزار ثبت کنید.ایجاد ارتباط بین مشتری در نرم افزار CRM


10- ثبت یاداشت بر روی اطلاعات کاربر

می توانید برای ذخیر اطلاعات برروی پروفایل اشخاص از امکان یادداشت گذاری استفاده کنید هر یادداشت دارای یک موضوع ،شخص مرتبط و متن است علاوبراین یادداشت ها می توانند به صورت عادی یا محرمانه روی پروفایل اشخاص ثبت شوند و فقط افرادی که مجوز دسترسی دارند به یادداشت ها دسترسی داشته باشند.


11- ثبت گزارشات انجام وظایف و پیگیری ها

هریک از پرسنل شرکت می توانند نتایج پیگیری ها ودرصد انجام وظایف خود را روی نرم افزار ثبت کنند. این کار یک گزارش شفاف از عملکرد پرسنل و میزان پیشرفت آنها در جهت انجام وظایف در اختیار مدیران قرار می دهد و همچنین اگر نیاز باشد بعضی از وظایف به افراد دیگر ارجاع داده شود آنها به راحتی در جریان روند انجام کار قرار خواهند گرفت.


12- گزارش وظایف انجام شده و کنسل شده

با استفاده از این امکان شما می توانید میزان وظایف انجام شده و یا کنسل شده را به تفکیک پرسنل یا دوره زمانی خواستی داشته باشید. همچنین برای وظایف کنسل شده می توانید علل آن را ثبت نموده و گزارش از علت های کنسل شدن وظایف خود داشته باشید
این گزارشات به شما کمک می کند که علل کنسل شدن وظایف خود و پرسنل را شناسایی و جهت حل آنها استراتژی های جدید برای سازمان خود تعریف نماید.وظایف نرم افزار CRM


13- نمایش پراکندگی مشتریان بر روی نقشه

نرم افزار CRM فرادیس این امکان را برای ما فراهم می آورد تا بتوانید میزان پراکندگی مشتریان را به روی نقشه جغرافیا به تفکیک رنگ و بر اساس وضعیت آنها (مشتریان بلقوه ، مشتریان بلفعل ، مشتریان وفا دارو...)مشاهده نماید با این قابلیت شما توانایی بررسی وضعیت فروش محصولات خود را در اقسا نقاط کشور تنها با یک نگاه خواهید داشت.


14-امکان اتصال به کالر ایدی در نرم افزار CRM

در صورت استفاده از قابلیت کالر آی دی نرم افزار CRM فرادیس این امکان برای شما فراهم می شود که در صورت تماس اشخاص با شماره های شرکت شما اطلاعات ایشان به صورت پاپاپ روی مانیتور شما نمایش داده شود در صورتی که این شخص در فرادیس ثبت باشد با کلیک بر روی نام آن می توانید به آخرین وضعیت ایشان در سازمان خود دسترسی داشته باشید و در صورتی که اطلاعات این شخص قبلا در CRM فرادیس ثبت نشده باشد با کلیک روی گزینه ثبت می توانید اطلاعات ایشان را ثبت نماید.

در صورتی که یکی از مشتریان یا اشخاصی که شما با ایشان در ارتباط هستید و اطلاعات ایشان در CRM فرادیس ثبت است با یک خط تلفن دیگری که شما آن را قبلا نداشته اید با شما تماس حاصل نمایند می توانید با کلیک روی گزینه اضافه به این شماره را روی پروفایل شخص مورد نظر اضافه نمایید.


15- الحاق انواع فایل برای پروفایل اشخاص در نرم افزار CRM

در بعضی از مواقع لازم است یکسری از فایل ها مانند تصویر کارت ملی یک شخص را داشته باشید و یا یکسری فایل با فرمت های مختلف مانند pdf ، اکسل ، ورد، تصویر و غیر را بخواهید روی پروفایل اشخاص ثبت کنید برای این منظور می توانید از الحاق فایل استفاده کنید.

فایل نرم افزار CRM


16- ثبت قرارهای ملاقات و وظایف بر روی اشخاص در نرم افزار CRM


نرم افزار CRM فرادیس این قابلیت را برای شما فراهم می کند تا بتوانید وظایف که در مقابل اشخاص و مشتریان خود دارید را روی نرم افزار برای خود یا سایر پرسنل شرکت ثبت نمایید برای مثال اگر قرار ملاقات با شخص خاصی دارید  این را روی نرم افزار ثبت کنید  و در زمان مناسب از طریق آلارم به شما اطلاع رسانی می کند.
یادآوری ها و آلارم ها می توانند به طرق مختلف و بر اساس تنظیماتی که شما قبلا روی نرم افزار قرار می دهید انجام پذیرد برای مثال می تواند ارسال پیامک ، ایمیل ، و هشدار روی کارتابل باشد.


17- ارجاع وظایف در نرم افزار CRM

در نرم افزار CRM فرادیس این امکان را دارید که وظایف یک شخص را به صورت گروهی و یا تکی به پرسنل دیگر ارجاع دهید برای مثال اگر یکی از پرسنل شرکت شما برای مدتی به ماوریت رفته شما می توانید وظایف ایشان را برای پرسنل دیگری جهت پیگیری واگذار کنید. و یا ممکن است در هنگام پیگیری یک وظیفه متوجه شوید که شخص دیگری باید ادامه کار را انجام دهد شما می توانید وظیفه خود را به شخص مرتبط ارجاع دهید.یا اینکه در انجام وظیفه با شخصی شریک شوید و به صورت مشترک یک وظیفه را به انجام برسانید.


18- ایجاد وظایف روزانه براساس تقویم


هر پرسنل در نرم افزار CRM فرادیس برای خود یک تقویم دارد که می تواند وظایف روزانه خود را براساس روز ، تاریخ و ساعت بر روی تقویم مشاهده کند و یا در تاریخ و ساعت خاصی روی تقویم برای خود وظیفه ای ثبت نماید. این امکان  به شما کمک می کند تا وظایف روزانه خود را در یک صفحه ببینید و به راحتی بتوانید برای کارهای خود برنامه ریزی کنید.


19- مشاهده فعالیت های روزانه یک پرسنل

مدیران می توانند عملکرد روزانه کارمندان خود را از طریق این امکان مشاهده کنند با استفاده از این امکان می توانید یک گزارش کامل از عملکرد پرسنل خود به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه وغیر تهیه کنید.

20- مشاهده تمام سوابق ارتباطی – مالی پرسنل با اشخاص

مدیران با استفاده از این امکان می توانند یک گزارش کامل از تمام تعاملات پرسنل خود با اشخاص در دست داشته باشند. میزان فاکتور و پیش فاکتور صادر شده از جانب هر پرسنل، میزان دریافت و پرداخت های ثبت شده، میزان تماس های تلفنی گرفته شده، پاسخ داده شده و مدت زمان مکالمات و غیره 

21- به نرم افزار CRM امکان اتصال تلفن voip

نرم افزار CRM فرادیس این قابلیت را برای شرکت های که از سیستم تلفن voip استفاده می کنند فراهم نموده تا نرم افزار CRM فرادیس خود را با سیستم voip یکپارچه نمایند و مکالمات، تماس ها، فاکس و غیره که از طریق سیستم voip ارسال و دریافت می گردد را روی نرم افزار CRM به صورت خودکار ذخیره نمایند.
در صورت استفاده از این ماژول نیازی به خریداری نمودن سیستم کالر ایدی یا ضبط مکالمات تلفنی نخواهید داشت.

22- امکان ثبت مکالمات روی پروفایل اشخاص در نرم افزار CRM

نرم افزار CRM فرادیس این قابلیت را برای شما فراهم می آورد که با استفاده از اتصال به یک دستگاه ضبط مکالمات و یا سیستم Voip تمام مکالمات ورودی و خروجی از خط های شرکت خود را ثبت و بر روی پروفایل اشخاص ثبت شده در CRM نگهداری نماید.

همچنین با استفاده از این سیستم امکان استفاده همزمان از کالرآی دی و ثبت تماس های ورودی، خروجی و مدت زمان آنها بر روی پروفایل مشتریان برای شما فراهم می شود. و نیازی به تهیه ماژول کالر آی دی نیست.

23- امکان جستجوی شماره تماس های دریافتی از در نرم افزار CRM در گوگل

در صورت استفاده از ماژول کالر ای دی نرم افزار فرادیس این امکان برای شما فراهم می شود که با تماس اشخاص ناشناس با شماره شرکت شما شماره تماس گیرنده به صورت خودکار در سایت گوگل جستجو شود و در صورت ثبت اطلاعات آن شخص در گوگل شما با شناخت به تلفن ایشان پاسخ دهید.

با نرم افزار CRM فرادیس کنترل بازار را در دست بگیرید

  • تلفن نرم فزار crm فرادیس
  • تلفن : 03195018095

کارگاه آموزش مدیریت ارتباط با مشتری بر اساس مدل گارتنر

فرادیس از سال 1394 کارگاه آموزش مدیریت ارتباط با مشتری بر اساس مدل گارتنر ویژه مدیران کسب و کار ،مدیران فروش و افراد علاقه به صورت پیوسته برگزار می کند.
به دلیل افزایش اهمیت مدیریت ارتباط با مشتری دوره های آموزشی فرادیس با استقبال خوبی مواجه شده است
با آموزش صحیح و اصولی می توانید فرایند ارتباط با مشتری .در دپارتمان بازاریابی، فروش، خدمات پس از فروش و ... به خوبی بکار بگیرید

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کارگاه آموزش CRM با تلفن 03195018095 تماس بگیرید
آموزش مدیریت ارتباط با مشتری,آموزش CRM,مدل گارتنر
نرم افزار CRM فرادیس در موتور جستجو گوگل
نرم افزار CRM فرادیس در موتور جستجو یاهو
نرم افزار CRM فرادیس در موتور جستجو بینگ
خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی دارید، بفرمایید؟