نرم افزار crm,نرم افزار فرایس crm,نرم افزار

نرم افزار بازاریابیارسال پیامک گروهی هوشمند

نرم افزار بازاریابی فرادیس این امکان را برای شما فراهم می کند که از داخل نرم افزار به پنل ارسال پیامک و یا سخت افزار GSM مودم خود وصل گردید و برای مشتریان و اشخاص ثبت شده در نرم افزار به صورت گروهی یا تکی پیامک هایی را ارسال کنید .
شما می توانید یکسری پیامک با قالب از پیش تعریف شده برای مثال برای تاریخ تولد و یا سالگرد ازدواج در سیستم خود تعریف نمایید و از نرم افزار بخواهید در زمان خاصی آن پیامک ها را با جایگزین کردن نام و مشخصاتی که شما می خواهید در پیامک وجود داشته باشد و برای هر فرد منحصر بفرد است ارسال نماید.اتصال دستگاه مای فاکس در نرم افزار فرادیس CRM


قابلیت ارسال گروهی ایمیل

نرم افزار بازاریابی فرادیس این امکان را برای شما فراهم می کند که به توانید از داخل نرم افزار بدون ورود به ایمیل خود، ایمیلی را به صورت تکی و یا گروهی برای مشتریان خود ارسال نمایید شما می توانید در این نرم افزار هر تعداد که لازم می دانید ایمیل Yahoo و Gmail و حتی WebMail تعریف نمایید. همچنین از قالب های از پیش تعریف شده و متون هوشمند نیز می توانید در ارسال ایمیل های خود استفاده نمایید.


ارسال ایمیل انبوهCRM


امکان اتصال به فاکس ویندوز و سخت افزار My Fax

همچنین نرم افزار بازاریابی فرادیس این امکان را دارد تا به ماژول فاکس ویندوز و یا سخت افزار ارسال فاکس MyFax نیز متصل شود و اسناد، فاکتور و لیست قیمت های مورد نیاز را برای مشتریان فاکس نماید بدون اینکه پرسنلی درگیر انجام این کار گردد.اتصال دستگاه مای فاکس در نرم افزار فرادیس CRM


قابلیت زمانبندی ارسال پیامک ، ایمیل و فاکس

پیامک ها، ایمیل ها و فاکس های ارسالی برای مشتریان را می توان زمان بندی نمود تا در تاریخ و ساعت خاصی ارسال گردد و یا حتی به صورت دوره ای مثلا هر یک ماه یکبار برای مشتریان ارسال گردد.

قابلیت دریافت فاکس و پیامک

نرم افزار بازاریابی فرادیس علاوه بر امکان ارسال فاکس و پیامک امکان دریافت و درج آنها در نرم افزار را نیز دارا می باشد. با این ویژگی دیگر امکان گم و یا پیگیری نشدن فاکس های دریافت وجود نخواهد داشت .گزارشات  فاکس  دریافتی در نرم افزار فرادیس CRM


ارسال دوره ای ایمیل، فاکس و sms

با استفاده از نرم افزار فروش و بازاریابی فرادیس می توانید اطلاعات و مشخصات مورد نیاز مشتریان خود که بصورت دوره ای تغییر می کنند مانند لیست قیمت ها را به اطلاع آنها برسانید. و یا برای آنها کمپین های را تعریف کنید تا در دوره های زمانی خاصی یک ایمیل، پیامک یا فاکس با متن مورد نظر شما دریافت کنند.


پشتیبانی از پنل های ارسال پیامک و GSM مودم

نرم افزار فروش و بازاریابی فرادیس می توانند به پنل های ارسال و دریافت آنلاین پیامک متصل گردد. همچنین اگر شما برای ارسال پیام های خود از سخت افزار GSM مودم استفاده می کنید نرم افزار فرادیس قابلیت متصل شدن به این سخت افزار را نیز دارد.


پشتیبانی از سرویس SMTP و POP3

با استفاده از این ویژگی امکان دسترسی به ایمیل های سازمانی خود از جمله InfoوSales و...جهت ارسال و دریافت ایمیل مشابه آنچه در OutLook داشته اید را خواهید داشت.


گزارشات پیامک های ارسالی و دریافتی

نرم افزار فرادیس گزارش کاملی از تعداد پیامک های ارسالی و دریافتی و میزان شارژ پنل ارسال و دریافت پیامک می تواند در اختیار شما قرار دهد. همچنین این نرم افزار مشخص می نماید که چه تعداد از پیامک ها ارسال و چه تعداد ارسال نشده اند.


گزارشات ایمیل های ارسالی و دریافتی

نرم افزار بازاریابی فرادیس گزارش کاملی از تعداد ایمیل های ارسال شده از هر آدرس ایمیل را می تواند در اختیار شما قرار دهد. همچنین این نرم افزار مشخص می نماید که چه تعداد از ایمیل ها ارسال و چه تعداد ارسال نشده اند.


گزارشات ایمیل های ارسالی و دریافتی در نرم افزار فرادیس CRMگزارشات فاکس های ارسالی و دریافتی

نرم افزار بازاریابی فرادیس گزارش کاملی از تعداد فاکس های ارسالی و دریافتی می تواند در اختیار شما قرار دهد. همچنین این نرم افزار مشخص می نماید که چه تعداد از فاکس ها ارسال و چه تعداد ارسال نشده اند.


ایجاد خروجی جهت چاپ

نرم افزار فروش و بازاریابی فرادیس می تواند تمام گزارشات خود، را در قالب فایل اکسل در اختیار شما قرار دهد. این امکان به شما کمک می کنند تا بتوانید از اطلاعات موجود در نرم افزار گزارشاتی تهیه و در سایر نرم افزار های مورد استفاده در شرکت استفاده نماید.
همچنین شما می توانید گزارشات را برای چاپ به پرینت بفرستید و یا خروجی در قالب PDF برای ارائه به مدیران خود تهیه کنید.


امکان پیوست فایل های از پیش تعریف شده برای ایمیل ها و فاکس ها

فایل های در سازمانها و شرکت ها وجود دارد که باید در دست همه افراد یکسان باشند و همه باید از یک فایل واحد استفاده نمایید، یا یکسری فایل در شرکت وجود دارند که به صورت مکرر برای مشتریان ارسال می گردند بهتر است این فایل ها در قسمت فایل های پیوست نگهداری شود تا همه پرسنل به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند و همچنین به سادگی همراه ایمیل و فاکس های خود ارسال نمایند. ما این قابلیت را برای نرم افزار فروش، بازاریابی و CRM فرادیس در نظر گرفته ایم.

با نرم افزار CRM فرادیس کنترل بازار را در دست بگیرید

  • تلفن نرم فزار crm فرادیس
  • تلفن : 03195018095

نرم افزار مدیریت بازاریابی از طریق Tv Shop

نرم افزار فرادیس به شما کمک می کند اگر از بازاریابی تلوزیونی برای معرفی محصولات و خدمات سازمان استفاده می کنید
نرم افزار CRM فرادیس ای به شما کمک کند برنامه ریزی و زمانبندی درستی برای اجرای کمپینهای تبلیغاتی داشته باشید و هزینه های تبلیغاتی را کاهش دهید همچنین اطلاعات بدست آمده از کمپینهای تبلیغاتی طبقه بندی، ثبت و تحلیل کنید و اطلاعات را جهت تصمیم گیری های بهتر،کاهش هزینه ها و جلوگیری از اشتباهات جبران ناپذیر در اختیار مدیران قرار دهید
 نرم افزار CRM فرادیس با فراهم آوردن نیازهای لازم برای چابک سازی فرآیند بازاریابی شما را یاری می کند تا منابع بازاریابی خود را مدیریت کنید. امکانات نرم افزار CRM فرادیس در چابک سازی فرآیند بازاریابی شامل قابلیت بخش بندی بازار، قابلیت ایجاد کمپین بازاریابی، مدیریت داشبوردهای بازاریابی و ... است

خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی دارید، بفرمایید؟