• دفتر اصفهان : 03136254616
  • دفتر تهران : 02166753806

نرم افزار مدیریت سفارشات

از امکاناتی که نرم افزار مدیریت سفارشات فرادیس می تواند در اختیار شما قرار دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد


امکان ثبت سفارش توسط مشتری

نرم افزار مدیریت سفارشات فرادیس با امکان اتصال به وب سایت شخصی این امکان را در اختیار شما قرار می دهد. تا مشتریان شما به صورت آنلاین به وب سایت شما مراجعه نمایند و سفارشات خود را ثبت نمایند.


امکان صدور کد رهگیری جهت رهگیری سفارشات توسط مشتری

نرم افزار مدیریت سفارشات فرادیس این امکان را به شما می دهد. زمانی که مشتریان یک سفارشی را ثبت می نمایند. یک کد رهگیری منحصر به فرد به آن سفارش اختصاص یابد. و به وسیله آن کد رهگیری مشتریان بتوانند در جریان مراحل انجام سفارشات خود قرار گیرند.


امکان ثبت سفارش توسط پرسنل

درصورتی که تمایل نداشته باشید نرم افزار ثبت سفارشات فرادیس به وب سایت شما متصل باشد و یا سفارشاتی داشته باید که لازم باشد پرسنل شرکت آنها را ثبت نمایند. پرسنل می تواند برای مشتریان و یا اشخاصی که مشخصاتشان را در نرم افزار ثبت کرده اند سفارشی ثبت نمایند.ثبت سفارش  در نرم افزار فرادیس CRM


ایجاد گردش کار به همراه آلارم شروع به کار

نرم افزار مدیریت سفارشات فرادیس این امکان را دراختیار شما قرار می دهد تا برای هر یک از سفارشات دریافت شده یک گردش کاری ایجاد نمایید و مشخص کنید هر کدام از پرسنل شرکت چه کاری را در چه زمانی باید انجام دهند ودر هنگام شروع کار آلارمی برای پرسنل مربوط صادر شود.


هندل کردن سفارش

نرم افزار مدیریت سفارشات فرادیس این امکان را در اختیار مدیران و پرسنل سازمان ها قرار می دهد که از صفر تا صد یک سفارش را هندل کنند.
نظرات رسیده

  • رسود امينى
  • |
  • چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵ ۱۹:۱۱

خيلى عا ليه فقط ميخواستم سوال كنم آيا اين نرم افزار قابليت اينو داره كه يكم تعقير كنه و توقسمت نوع سفارشات وقتى سفارش رو مشخص كرديم نقشه فنى محصول با ابعاد كه مشترى سفارش ميدهد. باشه وتو فاكتور چاپ بشه ويا نقشه بابت عدد گذازى به مشترى ارسال بشه مثل همين جايي كه من دارم براى شما تايپ ميكنم مشترى بتونه اين كار رو رونقشه سفرش خودش انجام بدهد. اگر بتونيد ما ميخواهيم
خوشحال می شویم سوال ، نظر یا پیشنهادی دارید، بفرمایید؟